Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Adnan Daci - Habibi Habibi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/08/2019

2019-08-07T08:31:49+00:00

Këngë e albumit:

"Live Kengë Dashmash"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Habibi Habibi" kënduar nga Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet