Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Adnan Daci - Këngë Dasmash (Gezuar 2020)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/11/2019

2019-11-12T16:00:04+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Këngë Dasmash (Gezuar 2020)" kënduar nga Adnan Daci.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Këngë Dasmash (Gezuar 2020)".
Videoklipi nga Adnan Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet