Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Jeten Jap Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


PREJ ZOTIT TY
TE KAM DHURAT
JAM NJERIU MA ME FAT
NE SHPIRT VEQ TE TI E GJEJ QETSIN SE TI JE PER MU E VETMJA DASHURIIIIIIII

JETEN JAP PER TY
TE DU SHUME SI KTA DY SY NE ZEMER TE MBAJ TE KAM MBYLL ME QINDRA DRY 2X

PO E THEM ME BINDJE
ME TE VERTET
JE PASURIA ME E MADHJA NE JEEEEEEET
ME TY SKRAHAZOJ ASGJA NE BOOOOT
PASHA ZOTIN PARA TEJE GJDO GJË ESHT E KOT

JETEN JAP PER TY
TE DU SHUME SI KTA DY SY NE ZEMER TE MBAJ TE KAM MBYLL ME QINDRA DRY 2X

JETEN JAP PER TY
TE DU SHUME SI KTA DY SY NE ZEMER TE MBAJ TE KAM MBYLL ME QINDRA DRY 2X
Adnan Daci
Publikimi: 01/03/2022
Muzika: Zani Loca
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: BUG Production
Vokal Rec. Ardian Kastrati
Saks: Klidi Loca
Solo: Zani Loca
Prod.: Es RecordsAdnan Daci - Jeten Jap Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeten Jap Per Ty".
3. Video është e këngës "Jeten Jap Per Ty", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0