A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adnan Kamberi - Më Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/05/2010

2010-05-13T14:09:48

Këngë e albumit:

"Niset Dasma"


Dikur me doje shum me teper
Nuk shikoje asnje tjeter
Ne zemren time vetem ti kishe vend
Por se di pastaj cka ndodhi
Nuk e di kush ish fajtori
Qe nuk jemi bashk si dikur
Dikur me te lumtur ishim
Njeri tjetrin pran e kishim
Krejt cka deshta un te ti i kam gjet
Dije se kjo zemer digjet,
sa shum malli me paska marr
Tash po me vjen inat ce s'pata fat

Ref:
Me fal, me fal
Un s'kisha faj
Per ty esht kollaj prej se jemi ndar
Me fal, me fal
Un s'kisha faj
Dikush tjeter zemren ta ka marr

Dikur me te lumtur ishim
Njeri tjetrin pran e kishim
Krejt cka deshta un te ti i kam gjet
Dije se kjo zemer digjet,
sa shum malli me paska marr
Tash po me vjen inat ce s'pata fat

Ref:2x
Me fal, me fal
Un s'kisha faj
Per ty esht kollaj prej se jemi ndar
Me fal, me fal
Un s'kisha faj
Dikush tjeter zemren ta ka marr.


Ky tekst u dërgua nga Ferdane Tairi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019