Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi - Nuk E Meritoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

me trego te lutem me trego
qfar faji ka zemra qe te do
nese un nuk isha per ty
perse nuk me the ne sy

Refr:
nuk e meritoj un te jem vet
ende zemra zemren po e thret
vendin e dashuris vjeter
nuk e zen dashnija tjeter

nese ke ti zemer me tako
ma ploteso deshiren qe te shoh
te tregoj sa vuaj qdo dit
kur pa lot nuk me rin syt

Refr:


Adnan Kamberi - Nuk E Meritoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Meritoj".
3. Video është e këngës "Nuk E Meritoj", por nuk këndohet nga Adnan Kamberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:


Komente 0