Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi - Me Dy Mendje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Kuptoje tverteten
se te du ma shum se jeten
pse po ma ndal gzimin
tlutem mos e the premtimin

refr.
Me dy mendje dy ideja
djeg dashnija si rufeja
dy pergjigje ti thot goja
si don vet ti po ban loja

Mos e mbyt ket zemer
qe po digjet per nje emer
fjalen mos ma luaj
se per ty nuk jam i huaj

refr.


Adnan Kamberi - Me Dy Mendje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dy Mendje".
3. Video është e këngës "Me Dy Mendje", por nuk këndohet nga Adnan Kamberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:


Komente 0