A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Adnan Kamberi
  • Sa E Bukur Qenka Vallja / Osman Aga / Ne Mes Te Nates / O Adnan

Audio

Adnan Kamberi & Agim Band - Sa E Bukur Qenka Vallja / Osman Aga / Ne Mes Te Nates / O Adnan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2014

2014-06-20T08:51:00

Këngë e albumit:

"N'telefon Po T'humbin Valet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa E Bukur Qenka Vallja / Osman Aga / Ne Mes Te Nates / O Adnan" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi & Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019