Live Video

Adnan Kamberi & Agim Band - Potpuri Lulies 2018  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2017

2017-11-19T13:06:23


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Lulies 2018" kënduar nga Adnan Kamberi & Agim Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi & Agim Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...