Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Kamberi - Potpuri Me Muzik Popullore (Gezuar 2019)  (Feat. Agim Band)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Agim Ajrullahu

30/11/2018

2018-11-30T17:58:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Me Muzik Popullore (Gezuar 2019)" kënduar nga Adnan Kamberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Kamberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet