Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Kamberi & Eralda Jashari - Afer Meje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer Meje".
3. Video është e këngës "Afer Meje", por nuk këndohet nga Adnan Kamberi & Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Kamberi & Eralda Jashari - Afer Meje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Eralda Jashari

04/09/2020

2020-09-04T16:00:10+00:00Po ku t’kam dashnia jem
qe mesazhin spo ma kthen
a thu krejt ti me harrove
e per mu spo t’bjen ndermend

N’ndac me mu kon rahat
gjithmon duhet me m’pas ngat
e jo larg prej njoni -tjetrit
n’telefon s’rri dite e nate

Afer meje afer meje
zemer hajt ma afer meje
S’du me nejt une larg prej teje
ose hajde ose dashnin leje

Zonin tand nuk e kam ni
s’t’kam pa mo me sy
a e din qe nuk po m’rrihet
zemer nuk po muj pa ty

N’dac me mu,mu kon okej
lej kto fore lej ti lej
me shoqni po del po knaqesh
asnji fjale po mo nuk t’a kthej


Më Shumë Këngë Nga Adnan Kamberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet