Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adolf - Mos Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Edhe sa unë do ec
ne ktë rrugë të prishur
ndjenjat kanë ikur

vetëm një det i thellë
me pak uji te kripur
etjen per ta nxitur
derisa të vdes
asgjë duke mos ditur
i mbyll sytë papritur
sa keq,frymë nuk merr

po nëse iki unë
ti a do vazhdosh
nëse iki unë
a do jetosh
nëse iki kaq larg
si do me përqafosh

[REF.:]
Mos harro
në dritare ti dil dhe më shiko
me shiko ne foto dhe më shtrëngo
isha i joti,
më kujto
përballuam gjithçka qe ata thanë
vetëm ti mos qaj,un jam akoma pranë
se as ky fat neve nuk na ndan
me vete gjithmonë më mbaj

Jam kaq i ftohtë
as përqafimi jot
nuk më ngroh dot
e ty s'do mundem të të shoh
më mbaj afër,mos më lësho

po nëse iki unë
ti a do vazhdosh
nëse iki unë
a do jetosh
nëse iki kaq larg
si do me përqafosh

[REF.:]
Mos harro
në dritare ti dil dhe më shiko
me shiko ne foto dhe më shtrëngo
isha i joti,
më kujto
përballuam gjithçka qe ata thanë
vetëm ti mos qaj,unë jam akoma pranë
se as ky fat neve nuk na ndan
me vete ti gjithmonë më mbaj

larg teje s'dua të iki
nuk di a kthehem,por më prit ti
se c'do ditë e më shumë
për ty kam nevojë unë

[REF.:]
Mos harro
në dritare ti dil dhe më shiko
me shiko ne foto dhe më shtrëngo
isha i joti,
më kujto
përballuam gjithçka qe ata thanë
vetëm ti mos qaj,unë jam akoma pranë
se as ky fat neve nuk na ndan
me vete ti gjithmonë më mbaj


Adolf - Mos Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Adolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adolf Lleshaj:


Komente 0