Adonis Gerbeshi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Adonis Gerbeshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 22 Mars 2019, Adonis Gerbeshi publikon videoklipin "Per Vikend"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ehad Dula

Benjamin Crmjani

Edi Zymberi

Erdin Hasani

Troy Turku

Diar Mehmeti

Erion Mamuti

Orges Isufi

Drin Kadriu

Anes Rexhepi


Tags: Adonis Gerbeshi

Krijo Një Kartolinë