Adrian Gaxha

“Kalle” E Adrian Gaxhës Dhe Lindon ‘shkelë’ 4 Milionëshin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-07-2015]
“Kalle”, është kënga më e re e publikuar nga Adrian Gaxha në bashkëpunim me Lindon. A janë me të vërtete duke e ‘kallë’ kjo dyshe, këtë e dëshmon më së miri numri i madh i klikimeve e cila ka shkelur 4milionëshin, duke mos lënë anash edhe komentet e lexuesve të cilët e kanë konsideruar si hit të verës këtë këngë.
 (Indeksonline)

“Kalle” E Adrian Gaxhës Dhe Lindon ‘shkelë’ 4 Milionëshin


Komente 0