Adrian Gaxha

Adriani Dhe Lindoni Me “Asnihere” Shkelin Milionin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-01-2016]
Adrian Gaxha është pa dyshim një nga producentët më të kërkuar për momentin, ai tashmë ka krijuar edhe label-in e tij të ri, pjesë e së cilit janë Floriani & Lindoni.

E kur jemi te këta dy të fundit, në fund të muajit dhjetor ata na sollën bashkpunimin e tyre shumë interesant "Asnihere" e cila është pëlqyer shumë nga publiku.

Se është pëlqyer nga publiku këtë e bëjnë të ditur edhe klikimet në youtube, pasi vetëm deri më tani kënga ka arritur hiq më pak se 1 milion klikime.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Adriani Dhe Lindoni Me “Asnihere” Shkelin Milionin


Komente 0