Adrian Gaxha

Adrian Gaxha Bëhet Për Spital

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-02-2016]
Mësohet se Adrian Gaxha së fundmi nuk e ka edhe aq mirë punën me shëndetin, kjo pasi ia javën e ardhshme pritet ti nënshtrohet një operacioni në Spitalin e Shkupit.

Mesa duket ai ka një problem me bajamet e tij ndaj dhe është i detyruar ti operojë pasi kjo është një nga shkaset që ai as nuk po mund të këndojë mirë kohëve të fundit.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Adrian Gaxha Bëhet Për Spital


Komente 0