Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha Bëhet Për Spital

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
[29-02-2016]
Mësohet se Adrian Gaxha së fundmi nuk e ka edhe aq mirë punën me shëndetin, kjo pasi ia javën e ardhshme pritet ti nënshtrohet një operacioni në Spitalin e Shkupit.

Mesa duket ai ka një problem me bajamet e tij ndaj dhe është i detyruar ti operojë pasi kjo është një nga shkaset që ai as nuk po mund të këndojë mirë kohëve të fundit.

 (B.A/Teksteshqip.Com)


Komente 0