Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Brilante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

me dukesh shum e veqant
ke nje stil shum brilliant
sa e bukur aq e embel egzotike je
me shikime po me vret ti por me goj sflet kursesi
nga dhemja m'rreh zemra qmendem per ty
ah zemer ah zemer thuaj nje fjal mos me le mua me vaj

brilante egzotike
nuk ka si ti moj
vashat tjera
me duken njesoj(1x)

me trego cfar uji pi qe ke gjith ket bukuri
sme le moj te fle moj malli per ty
me shikime po me vret
ti por me goj sflet
kursesi ti nga dhemja mreh zemra qmendem per ty
ah zemer ah zemer thuaj
nje fjal mos me le mua me vaj

brilante egzotike
nuk ka si ti moj
vashat tjera
me duken njesoj(2x)

brilande egzotike
nuk ka si ti moj
vashat tjera
me duken njesoj(2)


Ky tekst u dërgua nga  arbnora

Adrian Gaxha - Brilante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brilante".
3. Video është e këngës "Brilante", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 1