Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34

Këngë e albumit:

"Clic Song"

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Brenduar"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2007

Komente

6 🔥

19/05/2008

2008-05-18T23:00:00+00:00

Mbeta vet, dhe tani e kuptova une shume mire
se pa ty e kam shume veshtire
nate e rend e akrepat nuk levizin dot
pa ty jeta kotet si e kot
pa ty jeta kotet si e kot

e para syve beheshin se me jane shok
un u besoja betohesha me koke
po kurre se kisha dit as ne ender se kam prit
mbeta vet pa ty une ne ket jete

me mungon un te betohem pasha kta dy sy
me mungon nuk shkon jeta pa ty
me mungon si hena nates shume e kam veshtir
pa ty zemer kurre nuk behet mire

kur te kisha prane ndjehesha mbret ne kete bot
e tani qe ste kam qaj me lot
sikur kohen te kthehej moj
do te dija cka te bej
mire po lumturija jone mbaroj (x2)

me mungon un te betohem pasha kta dy syt
me mungon nuk shkon jet pa ty
me mungon si hena nates shume e kam veshtir
pa ty zemer kurre nuk behet mire


Ky tekst u dërgua nga  albanian
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet