Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adrian Gaxha - Shkupjane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/09/2008

2008-09-07T17:19:58+00:00Jam djal shkupjan dhe jam nje djal i ri
me pelqen nje vjaz shkupjane qe e kam kujshi

Un du ta di por ska kush tme trregon
dua ta di se emri im ne te a egziston

refreni: Te dua ty oj shkupjane
kendoj per ty oj shkupjane
se zemra ime thot je e vetmja ne ket bot

Kam nje plan se si do ta njoftoj
vashes time qe e dua ket keng tja kushtoj

Un du ta di por ska kush tme trregon
dua ta di se emri im ne te a egziston

refreni 2her: Te dua ty oj shkupjane
kendoj per ty oj shkupjane
se zemra ime thot je e vetmja ne ket bot


Ky tekst u dërgua nga besi
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet