Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Perfeksioniste Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

E di zemer qe ti ke shum(kushte)
mir po zemer me ke zan pak(ngushte)
E di zemer qe ti ke shum(kushte)
mir po zemer me ke zan pak...

Nuk kam marre pasuri te te ofroj
as pilot nuk jam qe pran ty un te alteroj
e te dergoj diku ku nuk na sheh njeri
e te te them sa te dua o dashuri.

S'jam piktur qe ne pelhur te pikturoj
as makin nuk kam deshirat tua ti plotsoj
por mundem vetem keng
un ty te te dhuroj
e tere naten une te te kendooj

Ref:2x
Perfeksioniste je
deshira ti shum ke
as magjia s'me ndihmon
kot e kam se shum kerkon.

Edi zemer qe ti ke shum
mir po zemer me ke zan pak..

nuk jam vere
qe kur etjen te ta shuj
e as genjeshtar
qe me ndjenjat dua te luj
po ta them me te vertet
te dua ty per jet
dhe po ta fal vetveten time mere krejt

S'jam piktur qe ne pelhur te pikturoj
as makin nuk kam deshirat tua ti plotsoj
por mundem vetem keng
un ty te te dhuroj
e tere naten une te te kendooj

Ref:2x
Perfeksioniste je
deshira ti shum ke
as magjia s'me ndihmon
kot e kam se shum kerkon.

Edi zemer qe ti ke shum
mir po zemer me ke zan pak..
(kushte)
E di zemer qe ti ke shum(kushte)
mir po zemer me ke zan pak(ngushte)

Yeah!

Une nuk kam faj qe skam dashuri
mu me duhet magji qe te jem me ty
mir edi se qka ti don
provokon dhe shkon si gjithmon
une nuk jam pilot pran ty te alteroj
e as sheik deshirat ti plotsoj
me t'vertet kisha dasht per jet
por ti nuk ... merri krejt krejt.

Ref:4x
Perfeksioniste je
deshira ti shum ke
as magjia s'me ndihmon
kot e kam se shum kerkon.


Ky tekst u dërgua nga Xona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adrian Gaxha - Perfeksioniste
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perfeksioniste".
3. Video është e këngës "Perfeksioniste", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0