Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Nuk Me Meriton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ti nuk me meriton pasi me tjetrin ti po shkon, ti nuk me meriton sepse me mua nuk me don
ti nik me meriton shpirti im koha te ka kalu ti nuk me meriton hajde nis largohu prej mu.

REFRENI:
Deshira te shumta qe ke nuk mund ti plotsoj, genjeshtrat e tua tash me nuk mund ti duroj (2 HER)

Ti nuk me meriton mos u be se nuk po kupton, ti nuk me meriton e di mir ke e dashuron, ti nuk me
meriton fjala jote dheu nuk peshon, ti nuk me meriton hiq mos fol keshtu mo nuk shkon.

REFRENI:
Deshira te shumta qe ke nuk mund ti plotsoj, genjeshtrat e tua tash me nuk mund ti duroj (6 HER)


Ky tekst u dërgua nga Emrush


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adrian Gaxha
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Adrian Gaxha - Nuk Me Meriton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Me Meriton".
3. Video është e këngës "Nuk Me Meriton", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0