Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Blic Dhe Flesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Thuaj Mamit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Blic Dhe Flesh" kënduar nga Adrian Gaxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adrian Gaxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet