Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Do T'kisha Blere Me Ar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Sikur vale erdhe ti zemra me dridhet me qellim
i vetmuar jam tani shpirt i tretet dhe te kerkon cfare te boj me ty tani se di do te kisha blere me ar me shume margaritare zemer e le ta di cdokush zemra me digjet prush njeqind vjet ti kisha per ty do kisha jetu se din se sa te dua, do ta kisha fal zemren edhe shpirtin bashke me te vec te jemi ne te dy.

do te kisha blere me ar me shume margaritar zemer e le ta di cdo kush zemra me digjet prush jete te kisha njiqind me ty do kisha jetu o zemer...

do te kisha blere me ar me shume margaritar zemra me digjet prush e le ta di cdokush o zemer


Ky tekst u dërgua nga Gabe NewellAdrian Gaxha
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Adrian Gaxha - Do T'kisha Blere Me Ar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'kisha Blere Me Ar".
3. Video është e këngës "Do T'kisha Blere Me Ar", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0