Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha - Fundin Tek Une E Ke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fundin Tek Une E Ke".
3. Video është e këngës "Fundin Tek Une E Ke", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Fundin Tek Une E Ke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Brenduar"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Je jeta mime te betohem
paty nuk dua une te zgjohem
o enderr e vjeter
s'mund te dua une nje tjeter

Sa shume ti me mungon ne enderr
here dukesh si djall, here engjell
O enderr e vjeter
s'mund te dua tjeter

Ref.2
Ti po me ben me kendu sonte
Ti po me ben me u tranu sonte
e drejta e çdo kujt
me tjere tash ke me vujt
po ti fundin tek une e ke

Sa shume ti me mundon ne enderr
here me dukesh si djall, here engjell
o enderr e vjeter
s'mund te dua tjeter

Ref.2
Ti po me ben me kendu sonte
Ti po me ben me u tranu sonte
e drejta e çdo kujt
me tjere tash ke me vujt
po ti fundin tek une e ke


Ky tekst u dërgua nga Blerta   Fjolllaa   topsheqere
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet