Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha - Magija

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magija".
3. Video është e këngës "Magija", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Magija  (Feat. Jovan & Vrcak)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"300 Godini"

Komente

Asnjë Koment

28/08/2007

2007-08-28T17:55:40+00:00Znam deka ti sakas da si moja 2x
Koga togas ti ke bides moja
Znam deka ti sakas da si...
Koga togas ti ke bides...

Vers1:
Ne sum roden zllato jas da pronajdam,
ne sum pilot,kraj tebe jas da doletam,
za da te odnesam nekade daleku,
i telo tvoeto srce da ti ukradam

Jovan:
Ne sum slikar kola da ti nacrtam,
nemam dozvola so kola da te povozam,
no mozam za tebe pesna da napisam,
i da ti opeam vecervaaaa

Ref:2x
Ke mi treba magija,
za da te osvojam,
ti ke bides moja znam
samo stom te poglednam

Intro:
Znam deka ti sakas da si...
Koga togas ti ke bides...

Vers2:
Ne sum vino usni da ti nablaznam,
ne sum nitu ManGup tebe da te izlazham,
za da te odnesam nekade daleku,
i telo tvoeto srce da ti ukradam.

Jovan:
Ne sum slikar kola da ti nacrtam,
nemam dozvola so kola da te povozam,
no mozam za tebe pesna da napisam,
i da ti opeam vecervaaaa

Ref:2x
Ke mi treba magija,
za da te osvojam,
ti ke bides moja znam
samo stom te poglednam

Moja...
znam deka ti sakas da si...
Moja...
Koga togas ti ke bides...

Vrcak:
Ne sum roden zllato jas da pronajdam nitu pilot
kraj tebe da doletam da te odnesam nekade daleku
i telo tvoeto srce da ti ukradam
Ne sum slikar kola da ti nacrtam,
nemam dozvola so kola da te povozam,
no mozam za tebe pesna da napisam,
i da ti opeam vecervaaaa

Ref:4x
Ke mi treba magija,
za da te osvojam,
ti ke bides moja znam
samo stom te poglednam


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet