Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha - Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

Asnjë Koment

17/11/2011

2011-11-16T23:00:00+00:00Hipnotizohem sa her qe te shoh ty
se sonte cdo gje varet vetem prej ty
vetem prej ty , vetem prej ty
milion gjera du ti boj me ti !

Me stipulon zemer me ty jam High
vetem vazhdo lirohu dhe mos u ndal
dhe mos u ndal , dhe mos u ndal
sikur te jet e fundit kjo nat !

Rreff:
Sa shum dua me ty
sonte te jemi intim
Sa shum dua me ty
sonte tu kalojm kufit

Per club zemer e krijuar je ti
elektrizohesh kur degjon ti ket beat
un jam si ti , un jam si ti
si e krijuar per mua je ti !

Sa seksi zemer dukesh ti kur vallzon
ska Dj zemer qe ti s'te adhuron
se ti jeton , se ti jeton
per ket beat qe te tradhton!

Rreff:(2x)
Sa shum dua me ty
sonte te jemi intim
Sa shum dua me ty
sonte tu kalojm kufit!

O`o`o`o`o`o`o`O (3x)

Rreff:(2x)
Sa shum dua me ty
sonte te jemi intim
Sa shum dua me ty
sonte tu kalojm kufit!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet