Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adrian Gaxha - Tripuvam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tripuvam".
3. Video është e këngës "Tripuvam", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Tripuvam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

27/12/2010

2010-12-27T11:23:31+00:00

Тој поглед твој ме прави чуден
ме остава по цел ноќ буден
зар толку ми требаш
само ти си во мисливе.
И да е грев јас би те имал
и да си дрога би те зимал
ко ѓавол и ангел
ти си моја судбина.
Реф:
Трипувам дека сум во сон
со тебе
разгорени запалени со тебе
ко плус и минус сме
во пламен гориме
и згора се така дa остане
Когa сум со тебе мила
ко да летам
низ моета тело ти ко крв ми шеташ
ми фалиш, ми требаш
овој сон ме убива
Реф: (2x)
Трипувам дека сум во сон
со тебе
разгорени запалени со тебе
ко плус и минус сме
во пламен гориме
и згора се така дa остане

----------------

Toj pogled tvoj me pravi chuden
me ostava po cell noc buden
zar tolku mi trebash
samo ti si vo mislive.

I da e grev jas bi te imal
i da si droga bi te zimal
ko djavol i angel
ti si moja sudbina.

Reff:
Tripuvan deka sum vo son
so tebe
razgoreni zapaleni so tebe
kolku si minus me
vo plamen gorime
i zgora se taka do ostane

Kog sum so tebe mila
ko da letam
niz moeta telo ti ko krv mi shetash
mi palish, mi trebash
ovoj son me ubiva

Reff:(2x)
Tripuvan deka sum vo son
so tebe
razgoreni zapaleni so tebe
kolku si minus me
vo plamen gorime
i zgora se taka do ostane


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet