A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adrian Gaxha & Franques - My Girl


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/08/2016

2016-08-03T18:00:04

Lyrics:

Uki Latifi

Video Production:

Entermedia

Participating in

Zhurma Show 2016


Ajo e din qa po du
Pe bon me qellim e spo nalet
Po ja don mem provoku oh yeah yeah
Sa po du po du po du met pas ty krejt per veti
Sa po du po du po du pa ty nuk jom i njejti

Cum cum cum cum my baby mos e nal mos e nal ti veten
Cum cum cum cum my baby
Ski qa pret ski qa pret give it to me now x2

Can u be my
I said Can u be my
Can u be my
I said Can u be my girl x2

Ajo pe din qa po du
Mkalli jo kjo so normale
Sonte ka dal veq per mu oh yeah yeah
Sa po du po du po du met pas ty krejt per veti
Sa po du po du po du pa ty nuk jom i njejti

Cum cum cum cum my baby mos e nal mos e nal ti veten
Come come come come my baby
Ski qa pret ski qa pret give it to me now x2

Can u be my
I said Can u be my
Can u be my
I said Can u be my girl x2

I said Can u be my girl
Can u be my
I said Can u be my girl
Can u be my
Can u be my
I said Can u be my girl


Lyrics submited by Elsa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019