Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Adrian Gaxha - Ka Je 2x  (Feat. Ronela Hajati)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  80

Komente

Asnjë Koment

30/06/2017

2017-06-30T18:00:00+00:00

Featuring

Ronela Hajati

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017
Ti je
ma e mira qe kom pa
ti je
qa don qe bon ty tka hije
ki me kon e jemja dije,dijee(2x)

Ronela:
Boom boom boom boom yehh
para para teje moshen se vrej
poom pomm gal my thejj
para para meje du me tpa tu nejt
boom boom boom yehh
para para pam pam teshat ti lej
my don don ti hejj
para para para tjerave po tpelqej

REF:
A je aje,a je aje
a je normal
qysh po mban ti mu ndjeh
ka je ka je,ka je ka je
n'zemren tem
i vetmi i vetmi ti je
ka je ka je,ka je ka je
ata nuk e kan iden
ata nuk e din se...
ti ma e mira je

Ronela:
Naten po ma merr
diten po ma merr
edhe kur se lo
dashnin po ma merr
zemren e kom qel,zanin po ta du
aj aj zanin po ta du
zanin po ta du

Adriani[2x]:
Temen po du me tpas ty temen
na dy me 1 mbiemer
se ma ki marr ti zemren,zemren

REF:
A je aje,a je aje
a je normal
qysh po mban ti mu ndjeh
ka je ka je,ka je ka je
n'zemren tem
i vetmi i vetmi ti je
ka je ka je,ka je ka je
ata nuk e kan iden
ata nuk e din se...
ti ma e mira je


Ky tekst u dërgua nga Kidd\'A
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet