Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qielli Me Yjet Falas

Shëno një Yll në qiell dhe rrethoje
Askush s'të bie në qafë, po e ke zënë
Në të mart Zoti në telefon...
Me siguri që të do për TVSH-në.

- poezi nga Adrian Llanaj


- U dërgua nga Futuro3000 -
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente mbi këtë krijim