Adrian Llanaj Poezi
Adrian Llanaj

Gjyshi Dhe Mediat Sociale

Njerëz të martuar me mblesëri
mbushin Facebook-un me Niçen
në Instagram s'të ndjek njeri
pa e nxjerr foton tek vithjet
ndaj ju kthye Gjyshi gazetës
e mbylli faqen në Twitter.

- Poezi nga Adrian Llanaj


- U dërgua nga Futuro3000 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0