Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Rusta - Ende E Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Musafiri im sonte,
ne pasqyre,
me shum’ ngjan’ ne nje bish’,
se sa njeri,
hua vetem,
se borxhli veten e kam,
vrases edhe viktim’,
sonte jam.
Brenda plageve t’pasheruara,
aty n’vargje t’paperfunduara,
do vdes kenga e pakenduara,
ende e dua,
e do ta dua,
e do ta dua,
e do ta dua.

Edhe veres plak, e rrug’ e mendafsht’,
val’t e egra, te t’qetit oqean.
Asaj fotografin’ nuk mund t’ja fshijn’,
nga fantazma e ime, n’perjet’si.
Le t’jen’ shtigjet drejt’ saj, t’minuara,
le t’jen’ ndjenjat e saj t’blinduara,
emisioni im e pamundura,
ende e dua,
e do ta dua,
e do ta dua,
e do ta dua.


Adrian Rusta - Ende E Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende E Dua".
3. Video është e këngës "Ende E Dua", por nuk këndohet nga Adrian Rusta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardijan Rusta:


Komente 0