Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Rusta & Anita Vukpalaj - Largohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kur ti shkove nuk me the lamtumir’,
ktheve koken me le vetem ne erresir’,
kur ti shkove le zemren time,
i harrove ditet plot’ gezime.

Si munde te jesh’ nje egersir’,
te me lesh’ ne ket’ vend pa meshir’,
te coptohem e vetem gjithnje,
ne ket’ bot’ te eger, e ne ket’ bot’ te ftoht’.

Ti shkove, me le te vetem,
te roberuar, derisa te çmendem.
Dhe kur dua t’i thyej k’ta zingjir’,
lajmerohesh ti dhe prap me kthen’ n’err’sir’.

Largohu, largohu,
pran’ teje s’mund t’jetoj’,
bukuria jote mua me frikson,
largohu, largohu,
me nuk mund t’jetoj’,
zemra jote sot mua me lendoj’.Nuk kemi video për këtë këngë.
Adrian Rusta & Anita Vukpalaj - Largohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largohu".
3. Video është e këngës "Largohu", por nuk këndohet nga Adrian Rusta & Anita Vukpalaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardijan Rusta:


Komente 0