Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42
BIOGRAFIA: Adriana Asllani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Tetor 2019, Adriana Asllani publikon videoklipin "Engjell Babai Im". Më datë 5 Qershor 2020, Adriana Asllani publikon videoklipin "Pash Dy Syte Ne Balle". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tereza Pecani

Bardha Dernogllava

Arjeta Sejdiu

Marjana Hila

Anila Hoxha Gjermeni

Antigona Bajrami

Hanumshahe Morina

Hava Bytyqi

Anila Qoku

Antigona Hoxha

Tags: Adriana Asllani, Adrian A2


Komente mbi këtë artist