Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Ceka - Kur Zemrat Rrahin Si Nje Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Gjethet pikonin
M brëmja e kaltër ish
Era, era e vjeshtës
Më zgjoi kujtimin e dashurisë

Fjalët të dua
Zemra i tha për ty
Dritat qyteti ndezi
Për ne të dy

Të kisha pritur, ja ku erdhe
Me hap të lehtë plot dashuri
Në sytë e bukur yjet ndrinin
Si një pranverë ishe ti

Mes dashurive fjalët s'quhen
Si pemë jete rritemi ne
Dy zemrat rrahin si një zemër
Në kraharorin e jetës së re


Adriana Ceka - Kur Zemrat Rrahin Si Nje Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Zemrat Rrahin Si Nje Zemer".
3. Video është e këngës "Kur Zemrat Rrahin Si Nje Zemer", por nuk këndohet nga Adriana Ceka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adriana Ceka:


Komente 0