Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Ceka - Ju Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E prita,sa shume une e prita
Te celej kjo rruge,ky stacion
Sidiellin e pret sa cel dita
Dhe une pres te me vini ju sot

Refreni

Mallin nuk e mban dot moj zemer
Kur nene e babe prane meje do vijne
Por une e di mbi floke ju rri
Nga malli per mua nje thinje
Jeten une e nisa mes malesh
Ku rrjedh nje lume e ku fushe duket pak
Por per kaq vjet si bijen e saj
Kjo bjeshke dhe mua me ka

Ne letra perhere mallin derdha
Sa here merak u bete ju
Tek ju ne vendlindje kur erdha
Ju thirra te vini ketu

Refreni

Mallin nuk e mban dot moj zemer
Kur nene e babe prane meje do vijne
Por une e di mbi floke ju rri
Nga malli per mua nje thinje
Jeten une e nisa mes malesh
Ku rrjedh nje lume e ku fushe duket pak
Por per kaq vjet si bijen e saj
Kjo bjeshke dhe mua me ka


Ky tekst u dërgua nga elvi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adriana Ceka - Ju Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ju Pres".
3. Video është e këngës "Ju Pres", por nuk këndohet nga Adriana Ceka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adriana Ceka:


Komente 0