Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adri - Funeral

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Funeral".
3. Video është e këngës "Funeral", por nuk këndohet nga Adri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adri - Funeral  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"777"

Komente

2 🔥

12/06/2018

2018-06-12T15:24:22+00:00(2)
Veshna black si n funeral
Qeky swag o shume i rall
Me ni check i boj budall
Kta kan dek Une jam gjall

Ju pres n funeral rall ralll rall
Kqyrum mu me Gang tu ball ball ball

Kqyrum kyqen tu e roll
Veq ni tim ty shtin me koll
Bitcha te vogela um kan idol
Po sja dho doren kta smujn me fol

Edhe pa pas cash, jetoj si Millioner
Me 2 Euro n gjepp, shkoj n kasino e s'luj fair
Pe shti Fitimin n gjepp, pa leje voziti Kerr
Queen per qet trap, sikur princi per bel air

Tipi jem um blen lula mas anej i smokim
Aj o shume cool ah po Une jam smokin (hot)
Make-upi tip top
jam tu shku n top,
Always level up
E jo na nuk jem clique
I pull up me ni hot chick
Fol keq the gun goes click
Dokna smut and yes I’m sick

Sick of your hoes
Tash nej veq me bros
Ata shesin haze
e
Ata shesin baes

Ti mu mund mem hate
Po ti me mu smund me nejt
Un jam real e ti je fake
Mundesh mu kon veq copy babe

Fuck it

Sen interessant mu so tum ardh
Kallxom veq qata lek ku mi marr
eyyy Hunden te mush me t bardh
eyyy Kushi ngjyren sikur dardh

(2)
Veshna black si n funeral
Qeky swag o shume i rall
Me ni check i boj budall
Kta kan dek Une jam gjall

Ju pres n funeral rall ralll rall
Kqyrum mu me Gang tu ball ball ball

Skam nevoj me flex ey
Une foli facts ey
Tash pom shkrun mah ex
Po jam busy tu ba cash

Nese ma blen ni unaz
E she’s e ble ni s-klase
Ti smund mem pas
Un jam krejt tjeter clase

Jam first class sikur buken qe pe ha
First class edhe qeky fluturimi o
Sjam e para po e fundit kam mu ba
E garant Une skom lind ent per me la

Dje kom hanger pite po sonte po ha thai
Une se shes vetin per me qit qaj
E jetoj jeten qe s t‘pelqen Bye bye
Qe je 200 vjet mbrapa un ty s‘tkam faj

All my girls jan goals
All my boys jan goats
All this cash ngjyr vjollc
All this cash look how it flows

(2)
Veshna black si n funeral
Qeky swag o shume i rall
Me ni check i boj budall
Kta kan dek Une jam gjall

Ju pres n funeral rall ralll rall
Kqyrum mu me Gang tu ball ball ball


Ky tekst u dërgua nga  Adrianahisker
Më Shumë Këngë Nga Adriana Hisker:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet