Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Koreta - Cpo Qendis Moj Marigo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

c'po qendis moj margo ; me bishtin e syrit o ;me majen e gishtiti o flamurin e shqipes o .shoqe moj moter moj shoqja jon moj marigo ;shoqja jon moj marigo. qendise moj marigo krenaniren e komib o shpalose moj marigo mbi ballin e vlores o. shoqe moj moter moj shoqja jon moj marigo shoqja jon moj marigo.ju shqipetar ku do qe jini an e mbam moj ne kete bot ju therret nena qe te vini ne gjirin e saj te ngrohte.shoqe moj moter moj shoqja jon moj marigo; shoqja jon moj marigo.


Ky tekst u dërgua nga  angelaAdriana Koreta
Publikimi: 22/10/2008
Teksti: Adriana Koreta
Video Produksioni: Shqipja Master
Orkestroi: Artan Cobo


Adriana Koreta - Cpo Qendis Moj Marigo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cpo Qendis Moj Marigo".
3. Video është e këngës "Cpo Qendis Moj Marigo", por nuk këndohet nga Adriana Koreta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adriana Koreta:


Komente 1