Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adriano Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Adriano Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është githashtu autor këngësh e producent dhe ka treguar interes në muzikë që në moshën 15 vjeçare. Pasi u njoh me botën e artit filloi të eksperimentonte edhe në produksion ku pasioni i tij u bë shumë shpejt muzika elektronike. Ekspozimi i tij fillestar erdhi nga një remix të bërë për Era Istrefin (E dehun) me alias (Kreizler). Më datë 15 Shtator 2017, Adriano & Toquel publikojnë videoklipin "Poppa Bottle", këngë të cilën ai e shkroi dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gussi

Genti Deda

Ergys Shahu

Kelly

Silver Metka

Deklan

Kristo Thano

Klejvis Saliaj

Xhevi

Gerard Merdani

Tags: Adriano Rama, Adriano, Kreizler


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet