Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriatic

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Adriatik Morina
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Adriatic është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Maj 2020, Adriatic publikon videoklipin "S'di S'di"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

W.G.

Ibro

Dr.Ree

Ricku

Mc Qlira

Euron Selimi

Nolle

Pimpex

Liil Craizy

Bad Sight

Tags: Adriatic


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet