Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriatik Bibe

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Adriatik Bibe është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 14 Gusht 2017, Adriatik Bibe publikon videoklipin "Ikin Vitet Ne Kurbet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Berdilla

Thanas Sazo

Spiro Korro

Drini Gjona

Hekuran Likollari

Perlat Merko

Florjan Pançi

Besim Shabani

Fredi Gjishti

Klajdjan Torra

Tags: Adriatik Bibe


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet