Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aerosmith - My Girl Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


my girl, she breathes hellfire
and my girl, she feeds my desire
my girl Sadie she's the wind in my sails
a puss n' boots lady with a cat o' nine tails
comin' after you honey, feet don't fail me now
my girl, she's bareback rider
and my girl, she's Lady Godiva
she's a full-time lover no mon ami
sweeter than honey from a honey bee
and it all rubs off on little old me-oh-my
slippin' in and out of love (4x)
my girl, she smokes barbed wire
and my girl can't get no higher
I made it with the lady with the one-track mind
diamonds in the rough they're so hard to find
day after day, the same old grind and grind and ...
my girl [8x]
my girlNuk kemi video për këtë këngë.


Aerosmith
Publikimi: 01/01/2007


Aerosmith - My Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Girl".
3. Video është e këngës "My Girl", por nuk këndohet nga Aerosmith.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aerosmith:


Komente 0