Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aerosmith - Prelude To Joanie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


At first we three thought
'Twas the biblical cord of life
The noticing 'twas connected to his head
How strange, not to believed
I reached out to feel and the pony's eyes opened
The cord got hard, the head looked around
And you know who pushed and gushed
The waters of life
First two hooved feet, then the shine of his fur
But at first to my eyes only
Feather feathers wings
The butterflies flew up in such colors
Exploding all around us
The rest I did not notice 'til there he stood
All eyes in wonder
Who me
Who you
LookNuk kemi video për këtë këngë.


Aerosmith
Publikimi: 01/01/2007


Aerosmith - Prelude To Joanie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prelude To Joanie".
3. Video është e këngës "Prelude To Joanie", por nuk këndohet nga Aerosmith.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aerosmith:


Komente 0