Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aerosmith - Reefer Head Woman Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I got a reefer headed woman
She fell right down from the sky
(Good Lord)
Woh...I got a reefer head a woman
She fell right down from the sky

Well, I gots to drink me a two fifths of whiskey
Just to get half as high

When the good Lord made that woman
He sure went to town
Oooh...when the good Lord made that woman
He sure went to town

Well, when he was feelin' high
Oooh...he sure should have been feelin' low

Oh Mr. Perry!

I got a reefer headed woman
Lord...she fell right down from the sky
Uuum...got a reefer headed woman
She fell right down from the sky

Lord, I gots to drink me two fifths of whiskey
Just to get, just to get, half as highNuk kemi video për këtë këngë.


Aerosmith
Publikimi: 01/01/2007


Aerosmith - Reefer Head Woman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reefer Head Woman".
3. Video është e këngës "Reefer Head Woman", por nuk këndohet nga Aerosmith.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aerosmith:


Komente 0