Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aerosmith - Chiquita Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ooooh, on the beach in Cartegena
She, salty baby with the name
Oh, chiquita
No no, chiquita

She, takes me walkin' in de sunshine
She, she'll be lovin' 'til de moon shine

Love chiquita
Oh love chiquita

She, got the poppy eyed desire
Tease, 'til the boys put out your fire

Love chiquita
Oh, love chiquita

Oh, no, no, now don't you wake me up, I'm dreamin'
No, no, no, if you shake me I'll be screamin'

Love chiquita
Oh, love chiquitaNuk kemi video për këtë këngë.


Aerosmith
Publikimi: 01/01/2007


Aerosmith - Chiquita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chiquita".
3. Video është e këngës "Chiquita", por nuk këndohet nga Aerosmith.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aerosmith:


Komente 0