Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aerosmith - Sweet Emotion Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Talk about things and nobody cares
Wearing other things that nobody wears
Ya callin' my name, but I gotta make it clear
Can't say where I'm gonna be in a year.

Some sweat hog mama with a face like a gent
Said my get up and go musta got up & went.
You got good news but you're a real good liar
Cause backstage lover set your pants on fire.
Riff 8x, then sweet emotion [2x]
Pulled into town in a police car
Your daddy said I took you just a little too far.
Tellin' other things, but your girlfriend lied
Can't catch me cause the rabbit done died.

Standin' in front just shakin' your a*s.
Take you back stage you can drink from my glass.
Talk about something you can sure understand
Cause a month on the road and i'll be eatin' from your hand.Nuk kemi video për këtë këngë.


Aerosmith
Publikimi: 01/01/2007


Aerosmith - Sweet Emotion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sweet Emotion".
3. Video është e këngës "Sweet Emotion", por nuk këndohet nga Aerosmith.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aerosmith:


Komente 0