Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Femër HIT Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ti do me qdo kusht
Të me perfitosh
Dhe tash e sigurt,
Se do të deshtosh
Si ke mendu
Nuk ka met dal

REF (2X)
Mfalë
Hit jam femer hit
E para un jam në toplist
Ti je fanatik i paparë
Jeta ime ska orarë

Tjerët mendojn
Që po sillesh keq
Sa ke nejt me mu
Ke pas privilegj
Si ke mendu
Nuk ka met dal

REF (4X)
Mfalë
Hit jam femer hit
E para un jam në toplist
Ti je fanatik i paparë
Jeta ime ska orarë


Ky tekst u dërgua nga Saranda-ge   blerina19Afërdita Dreshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Artan Kastrati


Afërdita Dreshaj - Femër HIT
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femër HIT".
3. Video është e këngës "Femër HIT", por nuk këndohet nga Afërdita Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente 4