Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Do Të Gjej Tjetër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Do të gjej un një tjeter (3x)
Të më respektoj

Nisu shpejt, merr valixhen
E shpejt tek ajo
Ske të drejt
Të bësh pytje falje mos kerko
Mori fund
dhe të pash në perqafim t'asaj
Mos më trazo Jo sdua të qaj

(2x)
Dua me dinitet, të ikesh sa me shpejt
Dua me krenari, unë të ndahem nga ty

REF (2X)
Do të gjej një tjeter
Ndoshta jo si ti
Të me respektoj
Tjeter gjë ska rendesi

E sigurt,
jam për këtë gjë të them tani
Nuk lejoj
Një takim me mua dhe me atë dy
Mori fund
dhe të pash në perqafim t'asaj
Mos më trazo Jo sdua të qaj

(2x)
Dua me dinitet, të ikesh sa me shpejt
Dua me krenari, unë të ndahem nga ty

REF (2X)
Do të gjej një tjeter
Ndoshta jo si ti
Të me respektoj
Tjeter gjë ska rendesi

Do të gjej un një tjeter (3x)
Të më respektoj

Do të gjej un një tjeter (3x)
Të më respektoj

REF (2X)
Do të gjej një tjeter
Ndoshta jo si ti
Të me respektoj
Tjeter gjë ska rendesi


Ky tekst u dërgua nga Saranda-ge

Afërdita Dreshaj - Do Të Gjej Tjetër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Gjej Tjetër".
3. Video është e këngës "Do Të Gjej Tjetër", por nuk këndohet nga Afërdita Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente 0