Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Just Kiss Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Ne të dy
Si ditën e par
Më beson
Ti në çdo fjal
Un e shoh
Jo asgjë s'ndryshon
Dhe e ndjej
Se ti më sheron

REF
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Hold me
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Kiss me

ENDLESSLYYYYY

Qdo gjë jam
Dhe do jem per ty
Ne jetojm
Me ktë dashuri
Po ta them
Ti më plotëson
Ti je ai
Që zemren gëzon

REF
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just hold me
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Kiss me

ENDLESSLY

Vetem një gjë ende di
Të them ty Just hoLD me

ENDLESSLY, ENDLESSLY

Vetem një gjë ende di
Të them ty Just KisS me

(e din ti qka dua)


Ky tekst u dërgua nga Saranda-ge   teuta123   saramk   kaltrinapzAfërdita Dreshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Mc Beka
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Afërdita Dreshaj - Just Kiss Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Just Kiss Me".
3. Video është e këngës "Just Kiss Me", por nuk këndohet nga Afërdita Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente 3