Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Afer është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Prill 2005, Afer marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Drejt Diellit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sfinks

Gat

Armagedon

Edgh-On

Unit Band

Megahertz

Empty

Metamorf

Dark Kings

Grupi Junior

Tags: Afer


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet