Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Do Te Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Pres".
3. Video është e këngës "Do Te Pres", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Do Te Pres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Dy Zemra"

Këngë e albumit:

"Du Met Pa"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00edhe nese me gjyle topi, do té ma vrané kété zemer, edhe nese sa tè jem gjallé, do té ma harrosh kété emer, uné prap do te pres, do te pres do te pres, se humbi kété shpresé deri sa te vdes

ref: do tè luftoj per dashuri, dashurin qé nè gjak me ka hy, dot luftoj
per dashurin toné, o le te thoné cka te dojn, le te thojn

edhe nese mendon se nuk ke faj, koha gjykon te verteten, por un prap nuk te mallkoj se te du ma shum se jeten, un prap do te pres, do te pres do te pres, se humbi ket shpres, deri sa te vdes

ref: do té luftoj per dashuri, dashurin qé né gjak me ka hy, dot luftoj
per dashurin toné, o le te thon cka te dojn, le te thojn(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet